joomla template

Меню користувача

Понеділок, 18 липня 2011, 12:17

Турбота про підростаюче покоління

  Звісно, нині не просто живеться усім, а надто - сільським мешканцям. Але нове покоління сільських голів завзято взялося за справу, вирішуючи наболілі питання. Одним із таких для селища Холоднянське було функціонування дитячого садочка, приміщення якого нагадувало результати бомбардування. Тут не те, що виховувати дітей, заходити було страшно. Та Малосмілянський сільський голова Олександр Совгиря відновлення повноцінної роботи дитячої установи на селі поставив для себе серед першочергових завдань.
  На разі у дошкільній установі Холоднянського йдуть ремонтні роботи. Голова райдержадміністрації Сергій Зайцев тримає на контролі відродження садочка, тому днями завітав разом зі своїм заступником Наталією Косенко, аби переконатися, як йде робота по відновленню приміщення.
  - Нині у нас виконано робіт на 30-35%, але трудимося, не покладаючи рук і не втрачаючи надії, що у вересні садочок гостинно відкриє свої двері сільській дітворі, - говорить директор житлово-комунального підприємства с.Холоднянське, депутат районної ради Володимир Грошев. - Дякую підтримці райдержадміністрації, сільській раді та спонсорам, зможемо втілити задумане.

Тетяна Бантиш

Фото: Тетяна Бантиш

На фото: (зліва направо) заступник голови РДА Наталія Косенко, начальник управління АПР РДА Юрій Павлушин, голова РДА Сергій Зайцев


SDC12441

Додати коментар

Захисний код
Оновити