joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 15 липня 2011, 12:06

Візит до СТОВ "Надія" Вибране

Нарешті розпочалися жнива. В зв’язку з погодніми умовами збирання озимих зернових дещо затримувалося.

В СТОВ «Надія» (с. Попівка) зерном вже наповнений не один бункер. Під вмілим керівництвом Половинки Миколи Михайловича жнива набирають ходу.

15.07.11 завітав до цього підприємства і голова РДА А.С. Зайцев разом із заступником Н.В. Косенко та начальником управління агропромислового розвитку Павлушиним Ю.В.

Голова оглянув зернозбиральну, зерноочисну техніку та зерносклад на якому буде зберігатися зібраний урожай. Делегація, також, виїхала на поля, щоб побачити технологію збирання врожаю та оцінити потенціал врожайності зернових культур.

Оглянули посіви соняшнику, який вже своїми жовтогарячими головами тягнеться до сонця. СТОВ «Надія» використовує найкращий посівний матеріал, тому і має гарні врожаї.

При співбесіді очільника району з керівником підприємства було обговорено чимало питань, які є важливими для сільгоспвиробників. Особливу увагу приділили питанню забур’яненості посівів. Було прийнято рішення, в найближчий час, провести нараду сільгоспвиробників на базі СТОВ «Надія», де й буде обговорена ця проблема.

На останок С.А. Зайцев побажав СТОВ «Надії» зібрати гарний врожай.

Фоторепортаж дивіться в розділі "Фотогалерея"

Змінено П'ятниця, 15 липня 2011, 12:09
Детальніше в цій категорії: « Коротко Відбулася апаратна нарада »

Додати коментар

Захисний код
Оновити