joomla template

Меню користувача

Субота, 27 червня 2020, 06:09

УВАГА! ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС Вибране

26 червня відбулося засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

Завідувач Смілянського районного лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» Крижанівська Л.А. та   головний лікар КНП «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Проценко Т.Г. поінформували про ситуацію із захворюванням на коронавірусну хворобу COVID-19 та заходи із протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території району.

За оперативними даними у Смілянському районі протягом останніх 7 днів не виявлено нових випадків захворювання  на коронавірусну хворобу COVID-19. Епідемічна ситуація в Смілянському районі відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів.

Комісія вирішила:

1. За результатами оцінки поточної епідемічної ситуації підстав для посилення протиепідемічних заходів на території Смілянського району відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392, зі змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020       № 500 немає.

2. Смілянському районному лабораторному відділенню ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», КНП «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської»,  інформувати районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій про поточну епідеміологічну ситуацію в Смілянському районі щоденно.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Бердник Ю.О. поінформував про результати селекторної наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з головами обласних державних адміністрацій від 20.06.2020 та про зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2”  із змінами.

Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня - дозвіл на їх роботу, але з наповненістю не більше 50 відсотків. При цьому запроваджуються зміни до порядку самоізоляції при перетині кордону та інші зміни.

Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “ІІро встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2” із змінами, посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території району або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням Смілянського районного лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у районі ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

 Комісій вирішила:

 3. Виконавчим комітетам сільських рад, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним підрозділам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівникам підприємств, установ та організацій, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад у своїй діяльності керуватися положеннями, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 зі змінами, постановами Головного державного санітарного лікаря України та рішеннями районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій.

 4. Районній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рішення про посилення та припинення протиепідемічних заходів на території району приймати на підставі подання Смілянського районного лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності в районі ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України.

5. Смілянському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області, Смілянському відділу поліції ГУ НП в Черкаській області, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад за участю засобів масової інформації (для висвітлення процесу та результатів) забезпечити проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

 6. Головному спеціалісту з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів.

7. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських рад, головам об’єднаних територіальних громад:

обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години;

забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

 8. Контроль за виконанням рішення покладаю на керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації місцевого рівня та сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

Змінено Вівторок, 07 липня 2020, 06:12

Додати коментар

Захисний код
Оновити