joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 26 червня 2020, 11:07

НАПЕРЕДОДНІ ВІДЗНАЧЕННЯ 24-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЯ МОЛОДІ КЕРІВНИЦТВО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРИВІТАЛИ УЧНІВ ТА ПЕДАГОГІВ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ. Вибране

26 червня голова Смілянської райдержадміністрації Валерія БАНДУРКО разом з заступником Іваном ПОНОМАРЕНКОМ та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Василем МЕЛЬНИКОМ завітали до Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, нагородили педагогів і учнів грамотами, вручили подарунки та квіти.

Голова РДА Валерія БАНДУРКО привітала усіх присутніх зі святами, побажала випускникам успішного вступу до Вищих навчальних закладів.

За активну участь у житті школи, використання новітніх технологій у роботі з учасниками освітнього процесу грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту відзначено соціального педагога Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Анну КОЛОМІЄЦЬ.

За відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, активну життєву та громадську позицію, участь у культурно-масових заходах школи, району процесу почесною грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації нагороджено заступника директора з виховної роботи Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Ольгу КАНЮКУ.

За високий рівень навчання, участь у районних, обласних олімпіадах, конкурсах, активну участь у громадському житті школи і класу відзначено випускниць 11-го класу Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Аліну СІЛЕНКО та Наталію РОМАНЧУК.

Директор Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Інесса ГОНЧАРЕНКО щиро подякувала керівництву району за привітання, нагороди та всебічну підтримку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити