joomla template

Меню користувача

Середа, 24 червня 2020, 15:29

В ЛІТНІЙ ПЕРІОД ОСОБЛИВА УВАГА - ДІТЯМ

З початку запровадження карантину службою у справах дітей райдержадміністрації та фахівцями із соціальної роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району забезпечується щотижневий контроль за дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, та тих, які повернулись зі шкіл-інтернатів, як дистанційно, так і безпосередньо за місцем проживання. На обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 29 дітей з 18 сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Загрози життю та здоров’ю дітей не виявлено. Підтверджено складні життєві обставини відносно 3 дітей району.

Голова районної державної адміністрації Валерія БАНДУРКО особисто переймається проблемою соціальної незахищеності дітей району. Наразі особисто нею та за її дорученням 20 дітей шкільного віку отримали вкрай необхідні для навчання канцелярські товари.

В ході вивчення потреб дітей та проблем, які виникають в сім’ях, вишукуються всі можливості для забезпечення їх базових потреб.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Змінено Середа, 24 червня 2020, 15:30

Додати коментар

Захисний код
Оновити