joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 22 травня 2020, 11:49

З робочою поїздкою до ТОВ "Агро-Рось"

 Днями, на запрошення Анатолія Івановича Семиноги, голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко відвідала виробництво ТОВ «Агро Рось» у селах Ташлик та Буда-Макіївка Ротмистрівської об‘єднаної територіальної громади.
 Підприємство на сьогодні є найбільшим виробником сільськогосподарської продукції в Смілянському районі, пріоритетними напрямками діяльності якого є рослинництво, тваринництво та виробництво комбікормів для різних видів тварин і птиці.
 Підприємство є одним із найбільших бюджетоутворюючих підприємств краю та завжди долучається до реалізації проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток.
 Під час приємного діалогу з трудовим колективом Валерія Бандурко оглянула підприємство, зокрема побувала на виробничих потужностях у Ташлику та Будо-Макіївці.
ТОВ «Агро-Рось» входить до десятки лідерів з виробництва м'яса птиці в Україні. Власні птахофабрики на 2,1 млн. голів забезпечують виробництво понад 23 тисячі тон курятини на рік. Виробничі потужності компанії знаходяться в екологічно чистих регіонах Смілянщини.
 - Вражена охайністю, зразковою чистотою та теплим спілкуванням з працівниками. Це справжні професіонали своєї справи, які розповіли багато цікавої інформації про технології вирощування птиці, - підкреслила голова РДА, - у ході спілкування з директором виробництва виявилося, що підприємство має великі плани на майбутнє у напрямку розширення виробництва. Тож хочеться побажати компанії успішного розвитку, а трудовому колективу – легкої реалізації усіх поставлених цілей.

Додати коментар

Захисний код
Оновити