joomla template

Меню користувача

Середа, 18 березня 2020, 15:19

Звернення голови РДА у зв’язку з заходами щодо запобігання поширенню на території району короновірусу СОVID 19 Вибране

Шановні жителі Смілянщини!

Звертаюся до вас у зв’язку з заходами щодо запобігання поширенню на території району короновірусу СОVID 19.

Перш за все прошу кожного жителя поставитися відповідально до заходів карантину. Будь ласка, обмежуйте своє перебування в громадських місцях та дотримуйтесь правил гігієни.

   Не виходьте, без особливої потреби, з ваших домоволодінь!

   Не потрібно виїжджати, без нагальної потреби, з ваших населених пунктів!

   У період карантину не відвідуйте державні заклади і установи!

   Допомагайте літнім людям, щоб вони не виходили з домівок і не наражалися на небезпеку!

   Якщо ви повернулись із за кордону - самоізолюйтесь на 14 днів, будьте відповідальними!

   Чим менше соціальних контактів, тим більше в нас шансів уникнути поширення вірусу та зберегти здоров'я та життя наших жителів!

По друге, хочу закликати не створювати паніку. Ситуація в районі контрольована. У Смілянській райдержадміністрації діє районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під моїм головуванням. Я декілька разів на день отримую оперативну інформацію від всіх служб району щодо ситуації. В Смілянському районі, Черкаській області підтверджень зараження короновірусом не зафіксовано.

17 березня відбулося засідання сесії районної ради, в результаті якої виділено додатково кошти на програму запобігання і реагування на надзвичайні події та ситуації техногенного і природного характеру в Смілянському районі, на програму профілактики злочинності в Смілянському районі,  спрямовано кошти КНП «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» для придбання медичних засобів та препаратів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19. Передбачені резервні фонди на випадок необхідності закупівлі додаткових засобів в разі погіршення ситуації.

Також звертаюся до підприємців громади!

Прошу вас долучитися до забезпечення закладів медицини додатковими засобами індивідуального захисту медперсоналу, ліками та медичним обладнанням. Рахунок КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської»: код 02005409, банк платника: Черкаське ГРУ АТ КБ «Приватбанк» р/р:UA403543470000026007051556488.

Тільки разом, усвідомлено і злагоджено дотримуючись карантину ми подолаємо ці непрості часи.

Здоров’я всім і терпіння!

З повагою голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко

Змінено Середа, 18 березня 2020, 15:21

Додати коментар

Захисний код
Оновити