joomla template

Меню користувача

Понеділок, 03 лютого 2020, 13:31

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації Вибране

3 лютого голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко провела засідання колегії райдержадміністрації, у якій взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, керівники установ, організацій району.

Про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району у 2019 році та вжиття заходів щодо її профілактики у 2020 році доповів начальник Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олег Калюжний.

Про роботу райдержадміністрації щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення у 2019 році та про стан реалізації виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади присутніх поінформувала голова райдержадміністрації Валерія Бандурко.

Про стан здійснення роботи з персоналом та дотримання вимог законодавства про державну службу в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації у 2019 році розповіла головний спеціаліст сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Ольга Сербіна.

Одним з найактуальніших питань на сьогодні є стан профілактики та захворюваності на ГРВІ. З інформацією щодо цього виступили головний державний санітарний лікар Віктор Крижанівський, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Проценко та головний лікар комунального некомерційного підприємства "Смілянська багатопрофільна лікарня ім.С.Бобринської" Зоя Зирянова.

За підсумками розгляду кожного з питань на засіданні колегії райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

Змінено Понеділок, 03 лютого 2020, 13:35

Додати коментар

Захисний код
Оновити