joomla template

Меню користувача

Четвер, 30 січня 2020, 11:54

Жителі Сміли не мають бути заручниками політичних амбіцій, – Роман Боднар Вибране


Голова Черкаської ОДА Роман Боднар зустрівся із керівництвом Сміли та Смілянського району, правоохоронцями та контролюючими органами. Серед проблемних питань – незавершений капітальний ремонт легкоатлетичного манежу на території стадіону «Юність». Об’єкт оглянули представники обласної влади спільно із підрядною організацією.

– Сміла – чи не найпроблемніше місто області. Починаючи із деструктиву в раді, завершуючи комунальною сферою. У будівлі легкоатлетичного манежу на території стадіону «Юність» уже б мали завершити капітальний ремонт. Цього досі не зроблено. З‘ясовуємо причини. Доручив департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ виїхати на місце, перевірити виконання робіт підрядником, чекаємо і висновків Держаудитслужби. Цей комплекс необхідний Смілі, необхідний для розвитку спорту і в місті, і в районі. Тому завершити об’єкт – обов’язок, – зазначив голова обласної адміністрації Роман Боднар.

Проект фінаснувався за кошти ДФРР, на нього спрямували 5,6 млн грн, однак освоїли лише 2,2 млн грн.

На нараді із керівництвом міста та району обговорили низку проблемних питань – тепло-та водопостачання, ремонт доріг, питання об’єднань громад, роботу комунальних підприємств, а також політичну ситуацію в місті. Участь в нараді взяв і народний депутат Сергій Рудик.

– Якщо депутати міської ради не можуть навести порядок, будемо допомагати. Жителі міста стали заручниками політичних амбіцій. Планую відвідати засідання виконкому та сесію міськради.

Роман Боднар анонсував, що поїздки в райони Черкащини надалі будуть щотижневими.

Прес-служба ОДА

Додати коментар

Захисний код
Оновити