joomla template

Меню користувача

Субота, 28 грудня 2019, 15:49

Привітали дітей з Новим роком та Різдвом Христовим


  Наближаються новорічно - різдвяні свята, час веселощів, розваг і подарунків, найщасливіша пора для дітлахів. Діти, як ніхто, потребують турботи, підтримки та уваги з боку дорослих.
  Особливо приємно, що представники влади району стають в ці дні справжніми дідами Морозами та Снігуроньками, які хоч і не в казковому вбранні та санях, але з відкритою душею та приємними подарунками поспішають туди, де їх чекають найбільше.
 28 грудня 2019 року голова Смілянської районної державної адміністрації Валерія Бандурко разом із начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Зоєю Баранюк відвідали багатодітні та опікунські сім’ї, які проживають в селі Попівка.
  Керівники поцікавилися про що мріють, чим живуть та захоплюються діти. Очільниця району щиро привітала родини з Новим роком і Різдвом Христовим, побажала їм здоров’я, успіхів у навчанні, радості, благополуччя, миру й злагоди.
  Гості вручили дітям новорічні солодкі дарунки. Тепло дитячих сердець, їх безпосередність та відкритість не приховано випромінювалось в кожній родині.


Змінено Субота, 28 грудня 2019, 21:55

Додати коментар

Захисний код
Оновити