joomla template

Меню користувача

Понеділок, 02 грудня 2019, 15:56

Носачівська школа приймала спільноту відповідального вчительства

30 листопада 2019 року на базі Носачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної вже втретє пройшла регіональна афілійована (не)конференція міні-EdCamp Nosachiv.

Цього року на регіональну афілійовану (не)конференцію міні-EdCamp Nosachiv, тема якої «Загальнолюдські цінності – орієнтир для зростання сучасного вчительства», завітало близько 120 учасників і 20 спікерів з чотирьох областей України. А найчисленніше представництво у кількості 19 педагогів було від Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області. Серед учасників міні-EdCamp Nosachiv – вчителі, керівники закладів загальної середньої освіти, методисти, керівники гуртків, державні службовці, батьки, психологи, соціальні педагоги, педагоги-дошкільники. В роботі (не)конференції взяли участь заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов, начальник відділу освіти Василь Мельник, освітній омбудсмен С. Горбачов, начальник Управління державної служби якості освіти у Черкаській області О. Компанієць, Носачівський сільський голова Віктор Кравченко.

Регіональна (не)конференція міні-EdCamp Nosachiv тривала весь суботній день. У програмі заходу були дві експертні паралелі, одна учительська, а також панельна дискусія. Педагоги самі обирали, яку саме сесію вони відвідають. Їхній увазі були запропоновані такі теми виступів експертів: «Моє «друге» громадянство: як залишитися у безпеці?», «Навчання по-новому. Тимбілдінг: вправи, що формують командний дух та укріплення колективу», «Права учасників освітнього процесу», «Від класичного уроку до дослідницького навчання», «STEAM освіта – від теорії до практики», «Роль академічної доброчесності в освітньому процесі», «Як зростати вчителям початкових класів?», «Психологічні умови цінності взаємодії», «Антидискримінаційний підхід: освіта сьогодні», «Толерантність – мистецтво жити у злагоді з собою та іншими», «Загальнолюдські цінності у навчанні та вихованні з точки зору освіти у США», «Комунікативні компетентності для запобігання та вірішення конфліктів». Під час обідньої перерви була організована робота консультативних пунктів: консультація мамолога, окуліста, дієтолога, садовода, фахівця із питань землі, фахівця з апітерапії, освітнього омбудсмена. Наприкінці напруженого дня учасникам було запропоновано взяти участь у творчих студіях з назвою «Я роблю це вперше!», а саме: «Мистецтво декупажу», «Лозоплетіння», «Чарівні орхідеї з фоамірану», «Виготовлення сувеніру «Грошове дерево», «Пісенний дебют», «Антистресове оригамі», «Черлідінг».

Організатори регіональної (не)конференції міні-EdCamp Nosachiv висловлюють щиру вдячність за допомогу у проведення заходу партнерам:  Смілянській районній організації профспілки працівників освіти і науки України , ТОВ «АгроРось», ФГ «Урожай»,  видавництву «Ранок» (м. Харків), магазинам канцтоварів «Золушка» і «Школярик», ФОП Ченчик Віталій Олександрович.

«Вихідний день з користю!» і «Вчителі мають постійно навчатися!» – ось основні висновки, які зробили учасники (не)конференції після її завершення.

Завідувач РМК Алла Забарна.

Змінено Понеділок, 02 грудня 2019, 16:56

Додати коментар

Захисний код
Оновити