joomla template

Меню користувача

Понеділок, 02 грудня 2019, 10:44

Як писати резюме розповідають фахівці центру зайнятості у Смілянській РДА

Фахівці центру зайнятості допомагають підготувати резюме працівникам Смілянської РДА, які підпадають під ймовірне вивільнення. Щотижня проводяться семінари, на яких ознайомлюють із актуальними вакансіями, навчають писати резюме, презентувати себе роботодавцю.

Інна Дмитренко – заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «На жаль, працівники РДА підпадають під скорочення штату. Люди залишаться без роботи через причини, які від них не залежать. Ми намагаємося допомогти цим фахівцям знайти нове місце роботи або започаткувати власну справу. Роботодавців Смілянщини ми ознайомлюємо із резюме цих працівників, щоб якомога швидше їх працевлаштувати.»

Як виявилося, багато співробітників РДА мають декілька професій та значний трудовий досвід. Інна Дмитренко радить таким працівникам підготувати декілька резюме за кожним фахом. Так, роботодавець менше часу витратить на ознайомлення з резюме та побачить ключові позиції, які його цікавлять.

Нагадаємо, онлайн тестування з визначення підходящого фаху можна пройти на офіційному сайті Державної служби зайнятості. Ця послуга доступна людям будь-якого віку. Також можна перевчитися на робітничу спеціальність за сприяння центру зайнятості та за попереднім договором з роботодавцем.

Додати коментар

Захисний код
Оновити