joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:51

Взяли участь в координаційній раді з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді Вибране

7 листопада 2019 року у приміщенні малої сесійної зали Будинку рад Черкаської обласної державної адміністрації відбулося розширене засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді, в якому взяли участь заступник голови Смілянської районної державної адміністрації Сергій Глізнецов та завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Горобець.  Головним питанням стало підбиття підсумків проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2019 році.

В Смілянському районі всього послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 1 тис. 458 дітей – це 75,2 % від загальної кількості.

В літній період 2019 року на території району працював ДОТ «Тимурівець»,  в який  направлено 11 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, також  дитячий оздоровчий табір «Козацька Фортеця», що розташований в с. Плескачівка Смілянського району. За співпраці сектору у справах сім’ї, молоді та спорту з дирекцією табору для району надано 20 безкоштовних путівок для дітей АТО.

На базі закладів загальної середньої освіти Смілянського району  функціонували 27 таборів з денним перебуванням з них 1 праці та відпочинку, в яких послугами відпочинку охоплено 859 дітей.

В районі 100% послугами оздоровлення та відпочинку охоплено дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО, загиблих в зоні проведення АТО.

За сумлінну працю, високий професіоналізм подякою управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації нагороджено директора товариства з обмеженою відповідальністю “Дитячий оздоровчий табір “Тимурівець” Гулу Ольгу Іванівну.

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту

Змінено П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:58

Додати коментар

Захисний код
Оновити