joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 01 листопада 2019, 14:39

Працівники територіального центру відзначили професійне свято Вибране

Немає такої шкали чи системи оцінок, за якою можна було б визначити, яка професія більш важлива, яка менше, які спеціалісти виконують більш чи менш складну роботу. У кожної професії є свої специфічні, визначальні риси, які й роблять її вагомою для функціонування та розвитку будь-якого суспільства. Але за замовчуванням вважається, що однією з найбільш складних є робота з людьми. В цю когорту фахівців потрапляють і працівники соціальної сфери, які саме зараз, восени відзначають своє професійне свято.

Цього разу колектив районного територіального центру у гості запросили сунківчани. Саме у Сунках, у будинку культури були організовані урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери України. І гостей до села з’їхалося чимало: весь колектив територіального центру соціального обслуговування району на чолі із директором Галиною Кравченко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов, керівник апарату районної ради Володимир Тарахтій, голова Смілянського районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських (селищних) рад, Носачівський сільський голова Віктор Кравченко, голова районної ради ветеранів Сергій Латенко. Зустрічав гостей сільський голова с.Сунки Володимир Дорошенко.

Першою привітала зі сцени свій колектив директор терцентру Галина Кравченко. Вона подякувала кожному за відповідальне ставлення до роботи, за відданість загальній справі добротворення, за те, що разом працівники терцентру роблять складну, але неймовірно потрібну роботу – допомагають усім потребуючим, самотнім, людям поважного віку. Натомість голова профспілкового комітету терцентру Людмила Жук та соціальний робітник Тетяна Богатирьова подякували керівнику за її материнське ставлення до кожного працівника, за підтримку та науку, за створення комфортних умов для роботи.

Щиро та тепло привітав присутніх заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов. Він є куратором соціальної галузі району, а тому розуміє, на скільки складною та багатогранною є робота на ниві соціального захисту. Керівник апарату районної ради Володимир Тарахтій також звернувся до учасників заходу із вітальною адресою та побажав їм і надалі тримати руку на пульсі життя району, міцного здоров’я та невичерпної криниці добра у душі кожного. Крім того, керівництво району  вручили грамоти працівникам терцентру від Департаменту соціального захисту, районної державної адміністрації та районної ради.

Вітали присутніх голова Смілянського районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських (селищних) рад, Носачівський сільський голова Віктор Кравченко, голова районної ради ветеранів Сергій Латенко, голова ради ветеранів села, керівник клубу «Надвечір’я» Катерина Полякова. Їхні слова чудово доповнили щедрий кошик вітань для працівників соціальної сфери.

Та справжній шквал емоцій, посмішок та аплодисментів викликало подальше дійство – святковий концерт, організований працівниками культури села Сунки, юними музикантами і танцівниками, а також хором «Внуки  Дорошенка». Безпосередню участь у концерті брав сільський голова Володимир Дорошенко, який не тільки привітав присутніх зі сцени, але й співав у складі хору. Іскра радості, запалена ним та іншими артистами, до кінця концерту розгорілася у величезне полум’я неймовірно чудового настрою. Аплодисменти та викрики «браво» супроводжували чи не кожен номер святкової програми.

Змінено П'ятниця, 01 листопада 2019, 15:07

Додати коментар

Захисний код
Оновити