joomla template

Меню користувача

Четвер, 24 жовтня 2019, 10:48

За участю народного депутата України відбулася розширена нарада Вибране

Сьогодні, 24 жовтня, у малому залі засідань Смілянської райдержадміністрації, відбулася зустріч з народним депутатом України ІХ скликання від партії «Слуга народу» Олександром Завітневичем.

У розширеній нараді під головуванням народного депутата взяли участь керівництво Смілянського району та міста, сільські голови, керівники установ та організацій району та міста.

На засіданні обговорено ряд важливих питань соціально-економічного розвитку регіону. Серед них: початку опалювального сезону у місті Сміла, призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом, роботи комунального підприємства «ВодГео та багато інших. Народний депутат України запропонував ряд конкретних подальших дій щодо вирішення цих питань.

Олександр Завітневич акцентував увагу на питанні підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку: - Необхідно подавати ті проекти, які є реальними, і які громадянам дуже потрібні. При формуванні таких проектів перш за все необхідно думати про громаду, - наголосив народний депутат.

Олександр Завітневич повідомив про те, що з тих чи інших питань можна звернутись до його помічника - Людмили Бандурко. Також народний депутат додав, що поки не буде прийнятне рішення по 198 виборчому округу з виборами депутата-мажоритарника, він буде опікуватись округом і планує приїздити раз на місяць. Відкриття громадської приймальні народного депутата планується наступного тижня.

Змінено Четвер, 24 жовтня 2019, 19:32

Додати коментар

Захисний код
Оновити