joomla template

Меню користувача

Четвер, 03 жовтня 2019, 08:40

Цікавий гість осінньої пори

Члени  клубу за інтересами «Берегиня», що зібралися на засідання 2 жовтня  2019 року, приймали вітання з Міжнародним днем людей похилого віку від голови ради ветеранів Галини Попової та від завідуючої Костянтинівською сільською бібліотекою.

Цікавим гостем цього засідання став неординарний, талановитий чоловік, знаний на Смілянщині краєзнавець, житель села Мале Старосілля Олександр Михненко. Він розповів присутнім, що пише пісні, малює картини, презентував фундаментальну свою працю «Історія села Мале Старосілля», яка побачила світ у 2019 році. В книзі автор висвітлив віхи історії розвитку села: від найдавніших часів і до сьогодення. Яке це щастя, що є серед нас такі люди, що по крихтам збирають інформацію, систематизують її і потім на світ з’являються літописи дорогих і рідних для наших сердець сіл. Також Олександр Миколайович повідомив, що готується до друку наступна його праця – туристичний путівник «Село Мале Старосілля запрошує».

З години цікавої інформації, яка була присвячена Всеукраїнському дню бібліотек,  члени клубу дізналися про найбільші і найкрасивіші бібліотеки світу. Візуальному уявленню сприяв перегляд електронної презентації.

Павло Клименко торкнувся теми Юліанського і Григоріанського календарів.

Відбулася презентація книги Дарини Гнатко «Скеля червоного сонця».

Як завжди, лунали пісні у виконанні учасниць вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць).

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити