joomla template

Меню користувача

Середа, 02 жовтня 2019, 10:41

Привітали жителів Балаклеї із Міжнародним днем людей похилого віку

Другий місяць осені відкриває  особлива дата. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цього дня слухачі університету ІІІ віку «Осіннє золото», в селі Балаклея, зібралися в будинку культури, де на них чекало справжнє свято.

Ведучі завідуюча бібліотекою Лілія Маслюк та бібліотекар Іраїда Бондаренко вітали теплими і щирими словами присутніх в залі.

Декан університету Тамара Лихолай привітала вчителів-пенсіонерів та вручила їм подарунки, адже і в них незабаром професійне свято – День вчителя.

Як завжди, на свято завітав голова Балаклеївської об’єднаної територіальної громади Ростислав Ситнік, який щиро вітав ветеранів праці та  вручив солодкі подарунки.

Від місцевої школи № 2 звучали музичні вітання у виконанні гурту «Лебеді» та дуету сестер Федосенко Марії і Анастасії (керівник Інна Царенко), які вже добре знані не тільки на Смілянщині.

Справжнім сюрпризом для присутніх в залі став виступ гостей з районного Будинку культури, яких запросила директор Балаклеївського будинку культури Лариса Зоріна. Жіноче тріо у виконанні: Наталії Присяжної, Тетяни Бреус, Світлани Кривошеї (акомпаніатор Валерій Матвієць), зачарувало своїм співом та подарувало неповторні миті.

Свято вийшло чудове. А для сивочолих студентів – це й справді як нове життя – в якому є постійне цікаве спілкування, веселе дозвілля, змістовні мандрівки мальовничими, історичними місцями. А головне – кожен із них тепер має дружну родину близьких по духу людей і гостинну домівку – університет ІІІ віку, де завжди тепло зустрінуть, зрозуміють, допоможуть і підтримають в скрутну годину.

 

Лілія Маслюк, завідувачка Балаклеївської сільської бібліотеки

Додати коментар

Захисний код
Оновити