joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 27 вересня 2019, 10:58

Соціальних робітників одягли в теплі куртки

Нелегка праця наших соціальних робітників (а це майже всі жінки різного віку) і в дощ, і в сніг, і в мороз вони завжди в дорозі до одиноких , інвалідів, хворих жителів сіл району.

Вивчаючи особливості їхньої роботи, маршрути кожної (а це буває шлях більше кілометра) адміністрація  та профком постійно дбають про створення належних умов праці, забезпечуючи соціальних робітників взуттям, спецодягом, засобами гігієни.

Так, у 2017 році їм було закуплено теплі жилети, чоботи, кожного року вони забезпечуються халатами, рушниками, бавовняними та гумовими рукавицями. А для того, щоб наші працівники, сестри-милосердя, як лагідно називають їх підопічні, не мерзли в зимовий період, після внесення доповнення до колективного договору їм було замовлено теплі зручні куртки.

І ось у вересні при здачі звітів кожний соціальний робітник отримав куртку. Адміністрація та профком і надалі будуть робити все можливе, щоб нелегка, але така почесна праця наших соціальних робітників була більш комфортною та безпечною.

Додати коментар

Захисний код
Оновити