joomla template

Меню користувача

Четвер, 26 вересня 2019, 20:27

За участю народного депутата України відбулася розширена нарада Вибране

Сьогодні, 26 вересня, у малому залі засідань адмінорганів, відбулася зустріч з народним депутатом України ІХ скликання від партії «Слуга народу» Олександром Завітневичем.

У розширеній нараді під головуванням народного депутата взяли участь перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Олексій Пєчніков, керівництво міста, голови об’єднаних територіальних громад Смілянського району, сільські голови, керівники установ та організацій району та міста. На початку зустрічі Олександр Завітневич розповів про те, що до того як стати народним депутатом, він був співзасновником та директором Смілянського ливарного заводу, займав досить активну громадську позицію, виступав спонсором. У зв’язку з тим, що по 198 виборчому округу склалася складна ситуація з виборами депутата-мажоритарника, Олександр Завітневич не може залишатися осторонь, а тому прагне допомогти Смілянському району та місту Сміла у вирішенні низки проблемних питань.  На засіданні обговорено ряд важливих питань соціально-економічного розвитку району та міста. Серед них: збереження адміністративно-територіальної одиниці Смілянського району, початку опалювального сезону у місті Сміла, роботи комунального підприємства «ВодГео»,  освітлення вулиць у селах району, пільгового перевезення пасажирів та багато інших.

Народний депутат України висловив сподівання, що більшість піднятих питань спільними зусиллями буде вирішено, а також повідомив, що найближчим часом у приміщенні Будинку рад буде відкрито Громадську приймальню.

Додати коментар

Захисний код
Оновити