joomla template

Меню користувача

Вівторок, 10 вересня 2019, 10:34

Увага студентам всіх регіонів Черкащини!

До 30 вересня 2019 року триває прийом есе від студентів в рамках конкурсу «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт отримають грошові гранти від організаторів.

Студенти Черкащини можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти-переможці, які навчаються безкоштовно, отримають гранти у вигляді стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання.

Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти вищих навчальних закладів м. Черкаси та області. Важлива умова – ЗВО має бути офіційним учасником конкурсу. Претенденти на перемогу можуть буди здобувачами вищої освіти будь-яких курсів, форм та спеціальностей навчання.

Визначатиме переможців незалежне журі. З повним переліком ЗВО-учасників та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; e-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей; nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Отож, спробувати свої сили у змаганні пропонуємо і нашим землякам, яким бажаємо тільки перемоги.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити