joomla template

Меню користувача

Четвер, 29 серпня 2019, 13:59

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні - грудні 2019 року

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУ

військового комісара

Смілянського об’єднаного міського військового комісаріату

(з основної діяльності)

 

 

19.08.2019                                              м. Сміла                                                   №39

 

 

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні - грудні 2019 року

 

 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” від 04.04.2006 р. №3597-IV зі змінами від 06.10.2015 р. та Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році” від 30.01.2019 №22/2019 щодо призову громадян на строкову військову службу з 01 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року, наказую:

 

 

  1. Явці на призовну дільницю м. Сміла, Смілянського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1992-1999 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

 

  1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сміла вул. Ю. Кондратюка, 34 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Смілянського об’єднаного міського військового комісаріату до 01 жовтня 2019 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

 

  1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Сміла та Смілянського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” Рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради, Розпорядження голови райдержадміністрації, пропоную керівникам підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форми власності забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

 

  1. У разі неявки призовника без поважних причин за викликом військового комісаріату на призовну комісію, він несе відповідальність згідно чинного законодавства.

 

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування.

 

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара

Смілянського об’єднаного міського військового комісаріату

майор                                                                                           С. ФУРМАН

 

 

 

Згідно з оригіналом:

Тимчасово виконуючий обов’язки

начальника відділення офіцерів запасу і кадрів

старший лейтенант                                                                          В. ЛИХОЧАС

Додати коментар

Захисний код
Оновити