joomla template

Меню користувача

Четвер, 29 серпня 2019, 09:45

У День пам'яті захисників України громадськість міста та району схилили голови перед пам'ятником Героям Небесної Сотні Вибране

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність тепер щорічно відзначатиметься 29 серпня.

Цього року на Смілянщині відбулися відповідні заходи із залученням громадськості та родин загиблих захисників.

Зранку, 29 серпня біля пам’ятника Героям Небесної Сотні  відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Загиблих захисників України вшановано хвилиною мовчання. Керівництво міста та району поклали квіти до пам’ятника. Проведено панахиду за загиблими.

В закладах культури району проведено та заплановано проведення  тематичних заходів. У бібліотеках району облаштовані куточки патріотичного виховання: «Україна, понад усе!». Огляди літератури на тему «Україна в боротьбі за незалежність» та «Неоголошена війна» відбулися в центральній районній бібліотеці та Костянтинівській сільській бібліотеці

29 серпня у Будківській, Ташлицькій та Сердюківській сільських бібліотеках відбудуться інформаційні години на тему «Герої Іловайського котла» та  «Лицарі української волі», «Грізна борня волі». У Носачівському сільському будинку культури 29 серпня заплановано провести годину пам'яті загиблого односельчанина Юрія Пасхаліна «Він віддав своє життя за Україну». У Санжариському сільському клубі  відбудеться перегляд художнього  фільму «Кіборги», а також «Іловайськ. Хроніка оточення» у Голов’ятинському сільському будинку культури.

Додати коментар

Захисний код
Оновити