joomla template

Меню користувача

Середа, 28 серпня 2019, 13:48

Вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність хвилиною мовчання Вибране

На засіданні сесії Смілянської районної ради депутати вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність хвилиною мовчання.

«З метою гідного вшанування пам’яті я пропоную вшанувати захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання», – запропонував заступник голови Смілянської районної ради Василь Латенко.

До хвилини мовчання долучилися присутні на засіданні перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Олексій Пєчніков, заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов, керівник апарату Смілянської райдержадміністрації Лариса Задорожня, керівники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, керівники установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.

Змінено Середа, 28 серпня 2019, 13:59

Додати коментар

Захисний код
Оновити