joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 26 липня 2019, 10:05

Особлива увага - дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах

25 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Зоя Баранюк відвідали дітей нашого району, які тимчасово влаштовані до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради».

Діти, які опинились в складних життєвих обставинах, потребують особливої опіки держави та пошуку шляхів влаштування подальшої долі кожної дитини (повернення у біологічну родину, влаштування до сімейних форм виховання).

З початку 2019 року до вказаного закладу за клопотанням служби у справах дітей райдержадміністрації влаштовано 7 дітей, 5 з яких уже повернулись в біологічну сім’ю. На сьогодні в Центрі залишається двоє дітей. Мати семирічного та трирічного хлопчиків співпрацює з виконком сільської ради та службою у справах дітей райдержадміністрації і є сподівання, що діти незабаром зможуть повернутися в рідну сім`ю.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов зазначив, що такі зустрічі спрямовані на підтримку однієї з найбільш уразливих та незахищених категорій нашого населення – дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, щоб подарувати їм частинку свого душевного тепла та увагу.

 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Додати коментар

Захисний код
Оновити