joomla template

Меню користувача

Четвер, 25 липня 2019, 07:49

Консультаційний захід від служби зайнятості у Березняківській ОТГ

Днями фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний консультаційний захід в Березняківській ОТГ.

Тетяна Шаргородська – провідна фахівчиня з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями: «Пропонуємо роботодавцям поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості: оцінити та висловитися про якість послуг, якими користувалися, надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення. Також запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо затребуваних професій. Ці анкетування знаходяться на сайті Державної служби зайнятості.»

Любов Пастушенко – начальниця відділу організації працевлаштування населення: «У липні найбільше вакансій для медпрацівників, підсобних робітників, слюсарів, продавців та водіїв. Радимо періодично переглядати актуальні вакансії на сайті Державної служби зайнятості. Там зручний інтерфейс і ви можете налаштувати фільтри пошуку вакансій відповідно до ваших побажань: за професією, за місцем роботи, за рівнем заробітної плати тощо.»

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «Виїзні консультаційні заходи для жителів громад здійснюються постійно. Працівники селищних рад та старостатів розміщують оголошення на стендах. Також дізнатися про місце та час проведення консультацій можна з публікацій регіональних ЗМІ та на офіційній сторінці Смілянського міськрайонного центру зайнятості у мережі Фейсбук.»

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Додати коментар

Захисний код
Оновити