joomla template

Меню користувача

Вівторок, 23 липня 2019, 10:29

Майже 135 000 гривень пішло на оплату громадських робіт у Тернівській ОТГ

З початку року у населених пунктах Терніської ОТГ проводяться ремонти дитячих садочків, благоустрій ФАПів, будинків культури. Впорядковувалися території навколо обелісків, кладовища. Заготовлювалися дрова для сімей учасників АТО. З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у І півріччі 2019 року витрачено  близько 57 000 грн на оплату громадських робіт. Решта коштів – з місцевого бюджету. Ці роботи виконувало 32 людини.

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний консультаційний захід для жителів Тернівської ОТГ. З початку року 53 місцевих безробітних знайшли роботу. Вісім людей пройшли професійне навчання за сприяння центру зайнятості. Троє з них закінчили курси цільового призначення на замовлення роботодавця з «Безпеки праці при виконанні робіт з технічного обслуговування автотранспортних засобів, тракторів та сільськогосподарських машин.»

Юлія Осика – заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями: «Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях. Роботодавці подають територіальним органам інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць. Потім укладаються строкові трудові договори з особами, яких направляє центр зайнятості. Роботодавці вносять відповідні записи до трудових книжок цих працівників. Це означає, що люди, які виконують тимчасові громадські роботи, мають державні соціальні гарантії.»

Любов Пастушенко – начальниця відділу організації працевлаштування населення: «Безробітні можуть виконувати такі роботи до 180 календарних днів на рік. Для додаткового стимулювання мотивації до праці, роботодавці ініціюють роботи тимчасового характеру, строком до 6 місяців. Для організації таких робіт не використовуються постійні робочі місця та вакансії.»

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Додати коментар

Захисний код
Оновити