joomla template

Меню користувача

Четвер, 18 липня 2019, 14:23

Вшанували пам'ять героя АТО Вибране

Сьогодні, 18 липня, у селі Березняки Смілянського району відбувся жалобний мітинг, присвячений п’ятій річниці з дня загибелі  в зоні АТО жителя села Руслана Чубатенка.

П’ять років минуло від тоді як попрощалися із молодшим сержантом, що загинув під час бойових дій. 22-річний Руслан, командир бойової машини піхоти, загинув від численних  поранень 18 липня 2014 року о 16:30 біля кургану Савур - Могила Шахтарського району Донецької області під час обстрілу з мінометів та установок «Град».

10 липня 2015 року мешканці села спільно з всіма небайдужими відкрили пам’ятник Руслану Чубатенку. Після трагічної смерті молодшого сержанта жителі Березняків спільно з депутатами вирішили перейменувати одну із вулиць села та сквер на честь Руслана Чубатенка.

П’ять років минуло з того дня, коли родина втратила сина, кращого друга та взагалі добру людини. До пам’ятника зійшлися мешканці села, які сумують за загиблим Русланом. Голова Березняківської об’єднаної територіальної громади Надія Гончаренко у своєму виступі висловила глибокі співчуття і вдячність родині загиблого.

Присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

Додати коментар

Захисний код
Оновити