joomla template

Меню користувача

Середа, 10 липня 2019, 11:17

Розпочато підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років Вибране

Райдержадміністрацією видано розпорядження від 08.05.2019 № 71 «Про підготовку закладів соціальної сфери району та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, яким утворено районну оперативну групу з координації робіт щодо своєчасної підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства  до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Сьогодні, 10 липня, у малому залі органів державної влади відбулось засідання районної оперативної групи з координації робіт щодо своєчасної підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Нараду провів заступник голови районної державної адміністрації, голова районної оперативної групи Сергій ГЛІЗНЕЦОВ.

У ході розгляду питання стану виконання основних заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років на засідання виступили завідуючий господарством комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради Петро Зарудніцький, начальник відділу освіти  райдержадміністрації Василь Мельник, головний спеціаліст сектору культури райдержадміністрації Наталія Міненко, головний лікар  комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня  ім. Софії Бобринської» Зоя Зирянова.

Про стан споживання енергоносіїв та розрахунки за надані послуги присутніх поінформував директор Смілянського району електричних мереж Віктор Дорошенко.

Підводячи підсумок, члени робочої групи вирішили вжити заходів щодо проведення ремонтних, підготовчих та пусконалагоджувальних робіт об'єктів соціальної сфери та їх котельного обладнання, своєчасно інформувати районну оперативну групу про загрози, які можуть виникнути при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Забезпечити дотримання планів та графіків робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду. Забезпечити проведення розрахунків за енергоносії з підприємствами – надавачами енергоресурсів. Створити необхідний резерв палива для роботи котелень з оптимальним заповненням резервних ємностей та вугільних складів.

Змінено Середа, 10 липня 2019, 11:31

Додати коментар

Захисний код
Оновити