joomla template

Меню користувача

Середа, 12 червня 2019, 10:39

Увага! Семінар на тему «Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти»

Повідомляємо, що  проект «Енергоефективність у житловому секторі» міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) за організаційної підтримки ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» та у партнерстві з Асоціацією управителів житла реалізує проект для управителів багатоквартирними будинками.

В рамках цього проекту в м. Черкаси 26.06.2019 року буде проведено семінар «Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти».

До участі запрошуються управителі багатоквартирними будинками Черкаської області.

Участь у семінарі безкоштовна. Семінар проходитиме в затишному конференц-залі готелю «Optima Черкаси», який розташований  за   адресою:  м.   Черкаси, вул. Лазарєва,  6. Учасники семінару будуть забезпечені харчуванням (обід) та роздатковими матеріалами. По завершенню заходу учасники отримають всі  матеріали в електронному вигляді.

Для участі у семінарі необхідно заповнити форму для участі (додається) та надіслати її на ел.пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Заявки на участь в заході прийматимуться до 20.06.2019 року включно. Кількість місць обмежена та попередня реєстрація є обов’язковою.

Контактна особа: Ошийко Костянтин Володимирович —  (093) 392-16-22


За інформацією відділу економіки та

житлово-комунального господарства

райдержадміністрації


Завантажити програму та форму можна, натиснувши на вкладення нижче

Змінено Середа, 12 червня 2019, 10:43

Додати коментар

Захисний код
Оновити