joomla template

Меню користувача

Середа, 12 червня 2019, 10:11

Зелені свята у Ротмістрівці

Наш народ здавна шанує та завжди відмічає усі християнські свята. 16 червня, святом Трійці,  завершується комплекс таких свят, які знаменують закінчення весни та початок літа, а в народі має назву «зелена неділя».

Саме відзначенням такого свята розпочала  свою роботу на посаді соціального працівника  в с.Ротмістрівка енергійна та завзята Тамара Іванівна Кривошея. Заручившись підтримкою директора СБК Тетяни Волинець та колективу художньої самодіяльності «Джерела», учасником якого є й сама Тамара Іванівна, вона організувала для ветеранів грандіозне свято.

Чимала світлиця виявилася замалою, щоб розмістити всіх ветеранів, і тому свято довелось перенести у вестибюль приміщення. На початку ведучі розповіли про святкування зеленої неділі, традиції та обряди цього свята. З вітальним словом до присутніх звернулася директор терцентру Галина Кравченко, яка була присутня на святі. Вона побажала ветеранам здоров’я та натхнення, а ще висловила сподівання, що вони,  попри свої щоденні турботи, знаходитимуть час для відпочинку та стануть активними відвідувачами клубів, які діють у філіалі.

А потім розпочався святковий концерт. В жартівливій формі Тамара Іванівна та Тетяна Василівна розповіли про цілющі властивості трав, чим неабияк розсмішили присутніх. Неймовірної святкової атмосфери додали пісні у виконанні  колективу «Джерела» та бібліотекаря Світлани Сокуренко. Родзинкою свята став театралізований виступ соціального працівника разом з ветераном Євдокією Щербатюк, які показали, як житимуть пенсіонери у майбутньому. А троїсті музики, які виконали вінок українських мелодій, не залишили байдужим жодного з присутніх.

Завершилося свято чаюванням зі смаколиками, які Тамара Кривошея та її подруги приготували власноруч і радо пригощали ними ветеранів. Тож, без сумніву, можна сказати, що гучне, яскраве свято вдалося на славу. А кожен, хто брав участь у цьому дійстві, зарядився і енергією, і позитивом, і неймовірними емоціями, які окрилятимуть їх ще довго.

Додати коментар

Захисний код
Оновити