joomla template

Меню користувача

Четвер, 30 травня 2019, 13:00

Творимо добро разом

Милосердя та доброта з давніх часів були традицією нашого народу. Цілком природним і закономірним вважається допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, захистити старість, немічність, порятувати хворого, захистити скривдженого.


І сьогодні, як ніколи, все це є актуальним та надзвичайно важливим.

Для того, щоб наше милосердя і традиції –допомогти ближньому- втілювалися у життя, і працює територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району.

З 1 квітня 2019 року спільно із районним відділом освіти адміністрація терцентру розпочала двохмісячну акцію « Твори добро, бо ти- людина».

У тісному контакті із соціальними педагогами сіл району ми виявляли сім’ї, які найбільше потребують матеріальної допомоги, відбирали речі(одяг, взуття) та автомобілем територіального центру доставляли їх у школи району, де саме соціальні педагоги роздавали гуманітарний товар дітям з малозабезпечених сімей. Таким чином допомогу отримали потребуючі сім’ї майже в усіх селах району. Щиро вдячні за співпрацю соціальним педагогам сіл Велика Яблунівка, Березняки, Тернівка, Пастирське, Попівка, Санжариха  та інших шкіл, адже саме завдяки їм ми змогли допомогти одягом та взуттям 35 дітям на суму 7110,00 грн.

Під час перевірки роботи соціальних робітників працівниками терцентру було виявлено, що деякі одинокі підопічні також потребують гуманітарної допомоги. Оскільки вони самі не можуть приїхати у терцентр, їм було доставлено одяг додому. Таким чином 75 бабусь і дідусів отримали допомогу на суму 7800,00 грн.

Хочеться окремо подякувати нашим благодійникам, від яких ми отримуємо гуманітарний товар. Це і Шоха Ю. (керівник німецько-українського відділення благодійного фонду «Тавіфа»), Снігур В. (Християнська Місія «Милосердя і здоров’я), Голуб С. (благодійна організація «Коло друзів»), Шелест Т. (громадська організація «Комітет допомоги бідним і знедоленим м. Черкаси), Мешедченко І. (Смілянський козацький полк «Горішні плавні») та інші.

Двохмісячна акція «Твори добро, бо ти- людина» закінчується, але ніколи не закінчиться всенародне милосердя, що здавна властиве нашому народові. Щоб зберегти його навіки, ми повинні пам’ятати, що добро починається із кожного з нас.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Змінено Понеділок, 03 червня 2019, 07:56

Додати коментар

Захисний код
Оновити