joomla template

Меню користувача

Середа, 29 травня 2019, 13:39

Підсумки районного огляду-конкурсу «Перлина Смілянщини»

18  травня в районному будинку культури проведено огляд – конкурс  молодих  виконавців  сучасної  пісні «Перлина  Смілянщини»  з  метою  виявлення  талановитих естрадних виконавців та  сприяння  їх  творчому  зростанню.

В  цьому році свої колективи представили такі заклади культури:

1. Балаклеївський  сільський  будинок культури:

Естрадний  гурт «Лебеді» (керівник   Інна  Живиця),  солістка  Софія  Коломієць;

2. Макіївський  сільський  будинок  культури:

вокальний  дитячий  ансамбль (керівник  Ванда  Вовк), соліст  Богдан  Гниденко;

3. Малостаросільський сільський  будинок  культури:

Солісти Крістіна  Антонченко, Владислав Іршенко та  Вероніка Голобока;

4. Ротмістрівська  дитяча  музична  школа ( філія с. Балаклея )

Солісти: Олександра  Жиранда, Юлія  Радченко та Марія  Сарікова;

5. Самгородоцький  сільський  будинок  культури

Солісти:  Ніка Пальонко, Валя  Волошина, Влада Грабажей та Люда  Семинога;

6. Сунківський сільський  будинок  культури

Ансамбль  гітаристів  «Фантастична четвірка» (керівник  Андрій  Онофрієнко);

7. Ташлицький  сільський  будинок  культури

Солістка  Каріна  Парасич;

8.  Тернівський  сільський  будинок  культури

Солісти:  Вікторія  Коломієць та Марина  Парахоня.

Отже, переглянувши  представлені  колективи  члени  журі  вирішили:

За досягнуті творчі успіхи, високу виконавську майстерність, сценічну культуру, високохудожній репертуар нагородити переможців районного огляду-конкурсу молодих  виконавців  естрадної  пісні «Перлина  Смілянщини» Грамотами районного  будинку  культури:

номінація  «вокальні  ансамблі»

Естрадний  гурт  «Лебеді»  Балаклеївського  сільського будинку  культури (керівник   Інна  Живиця);

вокальний  дитячий  ансамбль Макіївського  сільського  будинку  культури (керівник  Ванда  Вовк).

номінація  «вдалий  дебют»

Ансамбль  гітаристів  «Фантастична четвірка» (керівник  Андрій  Онофрієнко);

номінація  «солісти - вокалісти»

І місце: ( вікова  категорія  8 – 12 р.)

Марина  Парахоня – солістка Тернівського  сільського  будинку  культури;

Марія  Сарікова -  учениця  Ротмістрівської  дитячої  музичної  школи.

ІІ місце:

Юлія  Радченко  – учениця Ротмістрівської  дитячої  музичної  школи;

Софія Коломієцьсолістка  Балаклеївського сільського  будинку  культури;

Владислав  Іршенко – соліст Малостаросільського сільського  будинку  культури.

ІІІ місце:

Валя  Волошина - солістка  Самгородоцького  сільського  будинку  культури;

Богдан Гниденко – соліст Макіївського  сільського  будинку  культури.

І місце: ( вікова  категорія  13 - 30 р.)

Вікторія  Коломієць – солістка  Тернівського  сільського  будинку  культури

ІІ місце:

Крістіна  Антонченко – солістка  Малостаросільського сільського будинку культури

ІІІ місце:

Каріна  Парасич – солістка  Ташлицького  сільського  будинку  культури

Кожного  року  ми  проводимо огляди – конкурси, переглядаючи  колективи  різних  жанрів, щоб  побачити  їх рівень,  відібрати  для  участі  у  районних та  обласних  заходах. І  кожен  огляд збагачує  нас,  членів  журі,  новими  відкриттями  та  враженнями,  дарує безліч  емоцій,  і ми  безмежно  вдячні  всім  керівникам та  учасникам  художньої  самодіяльності  за  проведену  роботу.  За  ту  працю,  яка  є  неоціненною,  та  нас,  працівників  культури, надихає  на  нові  звершення.

Здоров’я  усім  вам та  достатку у кожну  домівку.  Нехай  любов  до  пісні зігріває  ваші  серця, а ви розвивайтеся,  міцнійте та  процвітайте!

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Додати коментар

Захисний код
Оновити