joomla template

Меню користувача

Середа, 29 травня 2019, 07:34

Свято останнього дзвінка в Університеті ІІІ віку – не фініш, а по суті старт

Останній дзвінок… Усі учні та студенти щороку чекають його із нетерпінням, адже він означає, що вони стали розумнішими, пізнали багато нового і цікавого, відкрили для себе незвідане, і, знову ж таки, попереду довгі канікули.

Таким же довгожданим свято останнього дзвінка стало і для студентів Університету ІІІ віку «Осіннє золото» с.Балаклея, які наприкінці травня завершили вивчення об’ємного та пізнавального курсу «Краєзнавство та народознавство». Протягом року вони пройшли три модулі, які містили цікаві теми про рідний край, його звичаї, мову, культуру, здійснили декілька подорожей та вкотре зміцнили свої дружні стосунки. Цього ж дня сивочолі студенти раділи своїй черговій перемозі над собою і над старістю.

Почалося дійство із спільної молитви разом із отцем Богданом, який і благословив студентів, і окропив їх освяченою водою, щоб Божа поміч завжди супроводжувала їх в усіх ділах.

На свято завітала ректор Університету Галина Кравченко, яка щиро привітала усіх присутніх із закінченням навчального року та висловила надію, що у вересні вони у такому ж складі приступлять до вивчення нового курсу. Крім того, ректор виконала почесну місію – вручила чотирьом п’ятикурсникам дипломи із відзнакою, а іншим - сертифікати про завершення вивчення курсу.

Щасливі, усміхнені обличчя присутніх стали найкращою винагородою за ту роботу, яку проводять і ректор Галина Кравченко, і декан факультету Тамара Лихолай, і усі запрошені лектори, адже, як сказала у вітальному слові Галина Олександрівна, всі вони стали ще більш успішними, бо не зважають на роки, що плинуть невблаганно.

Крім вітальних слів, під час урочистостей звучали і подяки усім тим, хто допомагав у роботі Університету, тим, хто цікавився його життям та життям його студентів. Одним із таких людей є голова районної ради Володимир Грошев, який привітав присутніх не лише побажаннями добробуту і здоров’я, а також піснею. Був присутній на святі та отримав слово для виступу і заступник голови Балаклеївської ОТГ Андрій Селюжицький. Він також запевнив, що вони готові і надалі підтримувати усі починання активних ветеранів. Привітав присутніх і голова районної ради ветеранів Сергій Латенко, який підтвердив, що для людей поважного віку робота клубів, Університету ІІІ віку є вкрай важливою, бо дарує відраду, спілкування, знання.

Натомість від усіх студентів подякувала за вітання і за науку Тамара Решетняк, яка також відзначила, що Університет дає неймовірно багато, але перш за все, це спілкування та розвиток, незважаючи на вік та життєвий досвід кожного.

Фінальним акордом в офіційній частині став сам останній дзвінок, звук якого сповістив присутніх про остаточне завершення навчального року і додав гучної та мелодійної ноти в усе дійство.

Ветерани також не залишилися у боргу. Вони приготували разом із учнями місцевої школи концертну програму, зіткану із улюблених пісень і танцювальних номерів у виконанні дітей. Українській пісні під силу багато що: вона може додати запалу, бойового духу, може вмотивувати до дії, розчулити чи звеселити. А цього разу вона звучала ностальгійно-радісно, коли кортить і відпочити від навчання, і розлучатися на час канікул не хочеться.

Тож курс «Краєзнавство і народознавство» студенти сміливо додали у скарбничку цікавого та пізнаного, а попереду їх чекає щось суттєво нове, але тільки після теплих літніх канікул.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Додати коментар

Захисний код
Оновити