joomla template

Меню користувача

Вівторок, 21 травня 2019, 14:33

Виставка вишиванок народних умільців

З далекого минулого прийшло до нас  рукоділля  - в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво.  Виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі.

Одному із видів українського народного мистецтва  – вишивці  у будинку культури Малого Старосілля  була присвячена виставка народних умільців села. Тут були представлені роботи: Катерини Перемей, Лариси Міщенко, Наталії Білан та роботи бабусі Олени Капінос. Майстрині володіють техніками вишивки хрестиком, гладдю та бісером.

Відвідувачі змогли  полинути в прекрасний світ народної вишивки та фантазії. Також гурток арт-студія „Фантазія” представив для виставки  мотанки зроблені з натуральної нитки.

Темп сучасного життя не дає вільно займатися творчістю. Але ми впевнені, що в невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу буде і надалі розвиватися винятково важлива її частина – вишиванка, адже з нею пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє.

Додати коментар

Захисний код
Оновити