joomla template

Меню користувача

Субота, 11 травня 2019, 11:24

Пам’ятаємо, перемагаємо!

74 роки віддаляє нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни.

У ці дні ми повертаємося до незабутнього 45-го, згадуємо тих, хто в жорстокій битві виборов Перемогу. Пам’ять про війну, її сувора правда залишаються з нами, як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче- життя.

У районі залишилося 26 інвалідів війни та учасників бойових дій.

З них 5-ма одинокими ветеранами опікується територіальний центр соціального обслуговування району. Завдяки небайдужим підприємцям міста і району для них було підготовлено і вручено вітальні листівки, квіти та продуктові набори.

У День пам’яті і примирення, напередодні 9 Травня, їх відвідали соціальні робітники разом із представниками влади на місцях, головами ветеранських організацій, керівники району.

А до Баклана Олександра Михайловича, учасника бойових дій, 92-річного жителя с.Мала Смілянка завітали Народний депутат України Сергій Рудик, його помічник Лідія Зайва, голова міської ветеранської організації Микола Якушенко та директор територіального центру Галина Кравченко. Вони щиро привітали сивочолого ветерана, вручили вітальну адресу та продуктові набори.

Нелегко сьогодні Олександру Михайловичу, дають знати про себе рани та контузії, але завдяки соціальному робітникові Аллі Малашевич, небайдужим сусідам та лікарям місцевої амбулаторії дідусь отримує необхідну допомогу.

На жаль, сьогодні дідам, які пройшли горнило війни з гітлеризмом, доводиться схиляти голови на могилах онуків.

Тож довгих років життя всім ветеранам, міцного здоров’я, бадьорого духу, уваги та поваги від держави, всіх земляків, рідних і близьких.

Нехай над небом України нарешті засяє сонце миру в шану тим, хто тоді і зараз здобуває для нас мирне сьогодення.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Додати коментар

Захисний код
Оновити