joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 03 травня 2019, 08:22

Суцвіття її літ

Вісімдесят років… Це мало, чи багато? Звісно, у світових масштабах – це мить, а коли мова йде про людину – це життя. І вимірюється воно не числом прожитих років, а подіями, вчинками та стосунками між людьми.

В кінці квітня, коли земля вже на повну вбралася в зелений колір та наповнила повітря чарівними ароматами квітів  святкувала свій 80-річний ювілей жителька с.Балаклея Любімцева Євгенія Анатоліївна. Її життєвий шлях – це шлях звичайної жінки – дружини, матері, бабусі, прабабусі. Не балувало її життя: війна, післявоєнні роки, праця з ранку до вечора і три синочки, яких з чоловіком виростили, вивчили і дали путівку в життя. Оточена увагою дітей, онуків, правнуків бабуся Женя зустріла свій поважний ювілей.

А сьогодні її вітали друзі – випускники Університету ІІІ віку «Осіннє золото», учасники колективу «Журавка» та любительського об’єднання «Срібне намисто». Вони, як і кожен четвер, зібралися в приміщенні сільського клубу та влаштували справжнє свято для ювілярки. З вітальним словом виступила голова ради ветеранів Лідія Синільник, яка від щирого серця привітала іменинницю та подарувала їй символічні ключі від щастя, любові та здоров’я. До її вітань долучилися всі присутні, які присвячували Євгенії Анатоліївні вірші, пісні та теплі слова.

Із щирим привітанням виступила і директор територіального центру Галина Кравченко, яка також була запрошена на свято. Вона присвятила ювілярці вірш та вручила подарунок від територіального центру. А також привітала ще двох іменинників з цього колективу, які святкували свої день народження напередодні.

За святковим столом ветерани співали, жартували та домовилися, що через 20 років зберуться у такому ж складі на святкування сторічного ювілею Євгенії Анатоліївни.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Додати коментар

Захисний код
Оновити