joomla template

Меню користувача

Понеділок, 22 квітня 2019, 11:26

Як вирішувати задачі в області управління персоналом на семінарі – нараді обговорювали представники виробничих підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця»

Днями в приміщенні станції ім. Т. Шевченка ВП «Шевченківської дирекції залізничних перевезень» відбувся семінар – нарада за участю представників служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

30 представників виробничих підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця», що розміщенні в межах Шевченківської дирекції залізничних перевезень, прийняли участь в даному заході з метою обговорення актуальних задач в області управління персоналом на залізничному транспорті та визначити шляхи їх вирішення.

В семінарі – нараді прийняли участь і представники Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Ольга Дар’єва, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, ознайомила присутніх із сучасними тенденціями та процесами на ринку праці міста Сміли та Смілянського району, проінформувала про можливості державної служби зайнятості у вирішенні питань з добору персоналу з використанням сучасних сервісів та послуг, акцентувала увагу присутніх щодо різноманітних шляхів розв’язання кадрових питань, окреслила пріоритетні напрямки реформування державної служби зайнятості на 2019 рік.

«У процесі підбору персоналу нашим підприємствам допомагає державна служба зайнятості, яка є активним нашим партнером, посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, яка на безоплатній основі надає послуги з пошуку підходящої роботи та підбору персоналу» - наприкінці заходу відзначила заступник начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниці АТ «Укрзалізниця Лариса Маслова.

Довідково: У рамках реалізації підписаного Меморандуму між АТ «Українська залізниця» та Державною службою зайнятості про співпрацю, Смілянським МРЦЗ спільно з виробничими підрозділами залізничного транспорту м. Сміли в 2018 році досягнуто наступних результатів:

- Проведено: ярмарки вакансій та дні відкритих дверей  – 8, у т.ч. на підприємстві - 6; професіографічні екскурсії для учнівської молоді міста – 4; профдіагностика для безробітних та претендентів на роботу – 34;

- Працевлаштовано – 215 осіб.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості 

Додати коментар

Захисний код
Оновити