joomla template

Меню користувача

Понеділок, 15 квітня 2019, 11:40

Навчання для підприємців

12 квітня 2019 року Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією «Солідарність», за сприяння Смілянської районної державної адміністрації, проведено безкоштовний навчальний семінар для підприємців Смілянського, Чигиринського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського та Кам’янського районів  з питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз’яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, а також інструментів для розвиту бізнесу.

Зі вступним словом перед учасниками семінару виступив заступник голови райдержадміністрації Глізнецов Сергій Володимирович.

В роботі семінару взяли участь голова ЧМПО «Солідарність» Ракова Ольга Федорівна, головний спеціаліст управління захисту споживачів Ткаченко Вікторія Миколаївна, головний спеціаліст управління захисту прав споживачів Многожай Анна Василівна, головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Рябуха Алла Семенівна, головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Шевченко Марина Володимирівна, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області Штанько Василь Миколайович.

Слухачі отримали роз’яснення положень Законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про організацію державного нагляду у сфері господарської діяльності». Широко пройшло обговорення питань про контроль за додержанням законодавства з охорони праці, підстави та порядок здійснення, типові порушення та рекомендації щодо підготовки переліку документів з охорони праці, які перевіряються під час контрольних заходів. Фахівці відповіли кваліфіковано та вичерпно на всі запитання представників бізнесу.

За інформацією відділу економіки та житлово-

комунального господарства райдержадміністрації


Змінено Понеділок, 15 квітня 2019, 13:41

Додати коментар

Захисний код
Оновити