joomla template

Меню користувача

Четвер, 11 квітня 2019, 08:20

Засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

09 квітня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Глізнецова,  відбулось засідання координаційної  ради державної адміністрації з питань розвитку підприємництва.

У засіданні взяли участь члени ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, власники зелених садиб, керівники підприємств та фермерських господарств району, приватні перевізники та сільські голови.

Відповідно до порядку денного виступили:

Дар’єва Ольга Володимирівна, начальник  відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості поінформувала присутніх про роботу Смілянського міськрайонного центру зайнятості по залученню безробітних до підприємницької діяльності та створенню робочих місць у сфері малого бізнесу.

Нежевенко Ірина Борисівна, заступник начальника Управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала інформацію про стан дотримання законодавства про працю на підприємствах, установах та організаціях Смілянського району, Лісовий Олександр Тимофійович, головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області: щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та проведення перевірок по дотриманню законодавства  про працю.

Коваленко Олександр  Анатолійович – заступник начальника Смілянського управління ГУ ДФС у Черкаській області щодо діяльності суб’єктів малого підприємництва по наповненню місцевих бюджетів.

Кузьменко Любов Володимирівна, начальник відділу економіки та житлово-комунального господарства райдержадміністрації доповіла про розвиток зеленого туризму в районі та Міненко Наталія  Олегівна, головний  спеціаліст сектору  культури райдержадміністрації про розвиток народних промислів в Смілянському районі.

Тимофієв Сергій Петрович, представник спілки СЗТ України в Черкаській області, наголосив про актуальність та вагомість підтримки зеленого туризму та народних промислів в районі.

Усі учасники засідання активно долучились до обговорення питань порядку денного та надали свої пропозиції. За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.

За інформацією відділу економіки та житлово -

комунального господарства райдержадміністрації

Додати коментар

Захисний код
Оновити