joomla template

Меню користувача

Середа, 27 лютого 2019, 16:47

«Березіль» - знову переможці!

16 лютого у Звенигородському районному будинку культури відбувся ІІ регіональний етап обласного огляду-конкурсу аматорських театрів, на який завітали 12 колективів із Звенигородського, Лисянського, Шполянського, Смілянського, Городищенського та Катеринопільського районів. Всі  колективи  представили себе гідно  та на високому рівні.

Але найвищі оцінки журі отримав народний аматорський театральний колектив «Березіль» Березняківського сільського будинку культури Смілянського району (керівник Оксана Левченко) за постановку «Застукало в двері», присвячену 85-й річниці вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. 

55

imgonline-com-ua-Resize-GIjGejyFTbl 

Обласний конкурс продовжив свій огляд театральних колективів і в інших регіонах Черкащини.

Відповідно до наказу Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи «Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу театральних колективів та театрів малих форм «Яскраво, красиво, натхненно творчі несем надбання»  від 26.02.2019 № 3 народний аматорський театр «Березіль» отримав почесне ІІ місце у номінації «Народні аматорські театри». 

Це найвища  нагорода, якою  слід  пишатися.  І ми  пишаємося  своїм  колективом, своїми людьми,  бо  багата Березняківська громада на народні таланти!

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Додати коментар

Захисний код
Оновити