joomla template

Меню користувача

Вівторок, 12 лютого 2019, 08:55

Ташлицькі студенти успішно завершили IV курс Університету ІІІ віку

«Готувалися до випуску старанно всі без винятку слухачі, незважаючи на перенесений грип, застуду та зимові клопоти», - розповідає декан факультету Ліна Самура.

І ось цей день настав. 7 лютого усміхнені, радісні, вбрані в українські костюми, виготовлені власноруч головою ради ветеранів с.Ташлик Галиною Гузьман для кожного студента, зібралися всі у затишній залі сільської ради. Сільський голова Ольга Нельга, декан факультету Ліна Самура, голова ради ветеранів Галина Гузьман радо зустрічали ректора Університету ІІІ віку, директора територіального центру Галину Кравченко та завідуючу відділенням денного перебування Людмилу Король. 

20190207_124713

І от дійство розпочалося. Поважні студенти, середній вік яких 65 років, звітували про вивчений курс «Бо ти на землі людина». З їх вуст звучали вірші, чудові українські народні і сучасні пісні, які вони вивчили, готуючись до звіту.

Україна… Блакитні Карпати.

Україна… Зелені луги,

Україна… Усміхнена мати,

Україна… То синь-береги,

Наші душі у тебе в полоні,

І серця, й заповітні думки.

Розцвіли наче маки червоні,

Українських жінок рушники!

Ректор Університету Галина Кравченко щиро привітала всіх студентів з успішним закінченням IV курсу навчання і вручила колективу Почесну грамоту, а кожному слухачу сертифікати про завершення курсу «Бо ти на землі людина». До вітань долучилася сільський голова Ольга Нельга, завідуюча відділенням денного перебування Людмила Король, голова ради ветеранів села  Галина Гузьман. А місцеві фермери Віталій Чорнобривець та Антон Струтинський зробили чудовий подарунок усім студентам – оформили для них підписку на районну газету «Смілянські обрії». 

20190207_114947

У невимушеній розмові кожний розповідав, що найбільше сподобалося з вивченого курсу, високу оцінку давали запрошеним лекторам, гостям, психологам та  особливо пишалися тим, що вдалося подорожувати рідним краєм, побувавши в Чигирині, Каневі, Переяслав-Хмельницькому, Умані та інших цікавих місцях України, завдяки постійним спонсорам керівництву СТОВ «Агро-Рось» Анатолію та Володимиру Семиногам.

Відчувалося, що за 4 роки сформувався дружній колектив, якому цікаво разом, члени якого і в горі, і в радості допомагають один одному, які не байдужі до долі села, району, всієї України, бо за плечима кожного великий і славний життєвий і трудовий шлях. Свято завершилося спільним чаюванням зі смаколиками, які всі жінки приготували майстерно і з любов’ю.

А тепер вперед за новими знаннями, у V рік не менш цікавого курсу «Ми і світ».

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Додати коментар

Захисний код
Оновити