joomla template

Меню користувача

Вівторок, 12 лютого 2019, 08:39

Соціальна служба працює безперебійно

Традиційно щомісяця соціальні робітники звітуються про свою роботу. Цього разу на повістці дня були не лише якісне надання соціальних послуг, дотримання маршрутних листів і буденні проблеми, але й погодні умови, адже січень був надскладний у цьому плані: похолодало, накидало багато снігу, тож соціальним робітникам суттєво додалося роботи.

Треба сказати, вони справилися зі своїми завданнями, бо не було ніяких скарг та нарікань від підопічних. Люди своєчасно були забезпечені продуктами харчування та ліками. За січень соціальні робітники надали більше 50 послуг своїм підопічним, це на 10 послуг більше, ніж за минулий місяць.

У новому році обов’язковими залишаються перевірки надання якості соціальних послуг у селах району. Так 10 січня завідуючою відділенням допомоги вдома Людмилою Жук та соціальним працівником Оленою Демиденко здійснено таку перевірку соціальних робітників сіл Костянтинівка Марії  Козубенко та Валентини Терехової, с. Будки Світлани. Кудренко.  17 січня 2019 року перевірено роботу соціального робітника Тетяни Богатирьової з с. Плоске. 

P80206-120101

Під час перевірки було відвідано 19 одиноких непрацездатних громадян похилого віку, з них 7 осіб з 4 групою рухомості, які обслуговуються 3 рази на тиждень, та 2 особи  з 5 групою, яких відвідують кожного дня.

Виявлено, що всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці по маршрутному листу. Послуги одиноким непрацездатним громадянам надавалися в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між відділенням соціальної допомоги вдома та одинокими. Записи щодо проробленої роботи в зошити відвідувань заносяться регулярно.

Соціальні робітники  активно провели роботу по  оформленню субсидій на тверде паливо та скраплений газ підопічним. Тому всі підопічні, хто потребує, отримують субсидію на тверде паливо  та житлово комунальні послуги.

Тож приємно, що в результаті всі старенькі тепло відгукуються про своїх сестер - милосердя, які, незважаючи на погодні умови, несвоєчасне завезення хліба в магазини, не розчищені вчасно дороги, відповідно до графіка відвідували стареньких, надавали якісні послуги і самі допомагали розчищати від снігу їх оселі.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Додати коментар

Захисний код
Оновити