joomla template

Меню користувача

Середа, 30 січня 2019, 16:24

Відбулась сесія районної ради

30 січня 2019 року головою районної ради Володимиром Грошевим відкрито пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання.У роботі якого взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков, заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

До порядку денного внесено 15 питань.

Перед відкриттям засідання голова ради надав слово для оголошення щодо утворення громадської організації «Спілка пасічників Смілянщини» члену оргкомітету Олегу Дегтярьову.

На сесії набули повноважень п’ять депутатів районної ради за заміщенням замість обраних депутатами сільських рад, що об’єднали відповідні громади. З інформацією про реєстрацію депутатів виступив заступник голови Смілянської районної виборчої комісії Сергій Федорець.

Під час обговорення проекту рішення щодо поданої районною державною адміністрацією програми поповнення бібліотечних фондів у Смілянському районі депутатами прийнято рішення зняти питання з порядку денного та доручити його доопрацювати й подати на наступну сесію ради.

Далі депутатами прийнято рішення із шести питань порядку денного. Проте розгляд чергових питань, у тому числі і внесення змін до районного бюджету, не закриваючи засідання було перенесено на іншу дату у зв’язку з тим, що у сесійній залі залишилось менше половини складу ради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити