joomla template

Меню користувача

Понеділок, 28 січня 2019, 18:28

Нарада з питання забезпечення транспортним сполученням Вибране

28 січня 2019 року як і обіцяно першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Пєчніковим спільно з заступником голови райдержадміністрації Сергієм Глізнецовим проведено нараду з перевізником Петром Даценком, який обслуговує маршрут № 135 «м.Сміла АС-2-с.Плескачівка», керівництвом Смілянського райвідділу УДСНС України в Черкаській області, Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, керівниками зацікавлених структурних підрозділів та представниками Плескачівської громади. 

1ф

В ході наради обговорювалося болюче питання забезпечення транспортним сполученням жителів с. Плескачівка. Причини виникнення цих проблем та шляхи їх розв’язання. Перевізник розповів і про свої проблеми, які створюють перепони у якісному перевезенні пасажирів. Основна проблема круті підйоми та погані дороги на вказаному  напрямку. 

2ф

Також було розглянуто низку проблемних питань в галузі пасажирських перевезень, що нині існують в районі.

Олексій Пєчніков наголосив, що місцева влада вживає всіх можливих заходів для вирішення проблеми з транспортним сполученням с. Плескачівка, максимальна кількість техніки для розчистки снігу задіяна на відповідному напрямку та максимум підсипки.

Учасники наради висловили своє бажання виїхати до с. Плескачівки для того, щоб на власні очі побачити якість розчистки та підсипки  вказаного напрямку. 

3ф

За наслідками наради знайдено шляхи вирішення проблеми. Дано окремі доручення та завдання. Смілянська райдержадміністрація завжди готова іти на зустріч у вирішені проблем, що виникають. Маємо спільно сприяти створенню комфортних умов для якісного пасажироперевезення.

Змінено Середа, 30 січня 2019, 08:22

Додати коментар

Захисний код
Оновити