joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 04 січня 2019, 10:44

Життя, що довга нива…

1 січня  свій  80-й День народження відзначив видатний керівник та знакова людина у історії Смілянського району Коптенко Олексій Андрійович.

Народився Олексій Андрійович у селі Ташлик 1 січня 1939 року у багатодітній родині робітників. У 19 років пішов працювати у рідний колгосп, звідки був переведений на посаду інструктора комсомолу по сільському господарству. Згодом, три з половиною роки пропрацював ревізором. У 1965 році Олексій Андрійович обійняв доленосну посаду, яка визначила весь його кар’єрний шлях, став спочатку заступником, а згодом й начальником ощадної каси, де успішно пропрацював до 1980 року. 2 січня 1980 року був призначений керівником районного фінансового відділу, де пропрацював 20 років. Олексій Коптенко сім разів обирався депутатом до районної ради.

З цієї нагоди  заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов спільно з фінансовим управлінням, іншими структурними підрозділами райдержадміністрації та головою  Смілянської районної організації профспілки працівників державних установ Ніною Дем’яненко привітали колишнього керівника районного фінансового відділу  з  ювілеєм. Присутні висловили чимало добрих побажань, слів вдячності  та вручили квіти і приємний подарунок. 

IMG_20190103_094707

Додати коментар

Захисний код
Оновити