joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 21 грудня 2018, 16:22

Погодні умови на Смілянщині в другій декаді грудня 2018 року і прогноз погоди надалі

1513697352_903748 Друга декада грудня по погодних умовах характеризувалася температурним фоном близьким до кліматичної норми, кількістю опадів дещо вище норми. Із небезпечних явищ погоди спостерігалися: туман  11.12 видимістю до 500 м,  12.12 видимість до 200м, погіршувана снігом,  ожеледь 11.12 та щоденна ожеледиця на дорогах. Середня декадна температура повітря становила -2,6°, що на 0,1° вище норми. Максимальна температура повітря підвищувалась до +1°, поверхня снігу прогрівалась до +2°. Мінімальна температура повітря знижувалась до -8°, поверхня снігу охолоджувалася до -8°. Впродовж декади опадів випало 22 мм - 116% від кліматичної норми. Добовий максимум опадів становив 15 мм. На останній день декади промерзання грунту становило 1 см. Середня висота снігового покриву на метеомайданчику впродовж декади коливалася в межах 6-24 см.  Сніговий покрив захищає ґрунт від глибокого промерзання та створює задовільні умови для перезимівлі озимих сільгоспкультур.

Радіаційний фон у Смілі становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

За прогнозом синоптиків: з  21 грудня погоду Смілянщини формуватиме вплив улоговини північно-атлантичного циклону. Зі зміною вітру на південний почне надходити більш тепле повітря, тому  у нічні та ранкові години можливе утворення туману та ожеледі, на дорогах  зберігатиметься ожеледиця. Суттєвих опадів поки не очікується, періодично пролітатиме сніг. Вночі морози послабляться до -1..-6º, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

У зв’язку з потеплінням можливі зсуви «снігових шапок» з дахів, будьте обережні!

На водних об’єктах відбувається посилення льодових явищ, однак лід ще тонкий і ненадійний. Тому виходити на нього вкрай небезпечно!

За даними метеостанції Сміла


Додати коментар

Захисний код
Оновити