joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 14 грудня 2018, 09:25

Знаний в селі садівник і квітникар завітав на засідання клубу

Не зважаючи на густий снігопад, 12 грудня 2018 року члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці, зібралися на чергове засідання. 

2

Голова ради ветеранів Галина Попова привітала грудневих іменинників.

Цікавим гостем засідання став відомий в нашому селі садівник і квітникар Роман Макаренко. Ми давно вже запрошували його взяти участь у наших зібраннях, проте через зайнятість ця зустріч ніяк не могла відбутися. І от саме завдяки снігопаду в Романа Макаренка випала вільна хвилина і він порадував членів клубу своєю присутністю. Відбулася дуже цікава і змістовна розмова, адже всі ми сільські люди і тема садівництва і городництва нам дуже близька. Роман Васильович на своєму обійсті вирощує кілька десятків видів троянд, саджанці різних кущів і дерев, неодноразово допомагав односельцям в озелененні територій. Ми пишаємося, що в нас в селі живе чоловік, що так закоханий у землю і у все, що з неї проростає. 

1

В історичній годині «Пам’ять з полиновим присмаком болю» йшлося про 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Присутні склали пошану всім односельцям, які ціною власного здоров’я врятували нас від атомного лиха та хвилиною мовчання вшанували померлих односельчан-ліквідаторів.

Відбулася прем’єра книги «Спокута» відомої талановитої української письменниці Світлани Талан.

Павло Клименко продовжив інформувати членів клубу, як відбувається утворення української православної помісної церкви. 

Анатолій Поліщук поділився враженнями про прочитану книгу Тамари Горб-Дубової «Подвиги і трагедії роду Дубових».

Таїса Аркуша поділилася рецептами приготування трубочок з м’ясом та шоколадного рулету з сиром.

Олександр Панасенко розповів про неповторне природне явище – яблуню-колонію, яка росте в містечку Кролевці, що на Сумщині.

Таміла Кулінченко розповіла, які продукти потрібно споживати, щоб мати гарну пам’ять і міцні суглоби.

Вокальний жіночий ансамбль «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Анатолій Матвієць) прикрасили засідання клубу піснями у своєму виконанні. 

3

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Додати коментар

Захисний код
Оновити