joomla template

Меню користувача

Середа, 05 грудня 2018, 16:51

Люди, які надихають своїм талантом

950b27bc71bcf95aaedf94fc241cb8c4_S04 грудня в приміщенні Департаменту соціального захисту населення м.Черкаси відбулася виставка, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю, на якій були представлені різноманітні вироби декоративно-прикладного мистецтва.

Територіальний центр не зміг бути осторонь такої події, адже серед учасників клубів та любительських об’єднань району є чимало по-справжньому талановитих людей, які за іронією долі мають статус осіб з інвалідністю.

Територіальним центром були представлені роботи учасниці любительського об’єднання «Горлиця» с.В.Яблунівка Ольги Мотуз. Своїм талантом вишивальниці вона вже не раз підкорювала глядачів на подібних виставках. І цього разу картини та рушники цієї майстрині примушували зупинятися біля них кожного відвідувача заходу.

Талантами рукоділля володіють не лише учасники любительських клубів та об’єднань, а й працівники терцентру. Так, головний бухгалтер Світлана Бєльська вправно обходиться не лише з калькулятором. В її руках оживає бісер в чудових іконах, пряжа перетворюється на теплий одяг, а нитками муліне вимальовуються чудові візерунки на українських рушниках.

Були представлені на виставці і цікаві роботи учасників клубу декоративно-прикладного мистецтва «Струни душі» с.Ротмістрівка. Їхні вироби з монет та бісеру також не залишали байдужими глядачів виставки.

Такі заходи – це, перш за все, невичерпне джерело натхнення як для самих авторів, так і для відвідувачів. Крім того, кожна творча особистість має бажання продемонструвати власні роботи, поділитися своїм внутрішнім світом. А в результаті виставка показала, на скільки талановиті на Черкащині люди, не зважаючи на примхи долі, адже творчість окриляє та робить будь-кого безумовно щасливим.

Додати коментар

Захисний код
Оновити