joomla template

Меню користувача

Субота, 01 грудня 2018, 15:44

На засіданні міжвідомчої комісії РДА

В малому залі будинку рад відбулося засідання міжвідомчої комісії районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.

В ході засідання обговорені питання щодо причин нарахування заробітної плати менше мінімально встановленого рівня найманим   працівникам  у  вересні місяці 2018 року та про стан розрахунків по податку на доходи фізичних осіб з земельних часток (паїв) платників, що знаходяться на території новостворених об’єднаних територіальних громад, вибори по яких призначені на 23 грудня 2018 року.

Заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов наголосив, що  забезпечення життєдіяльності бюджетних установ району напряму залежить від стану наповнення доходами місцевих  бюджетів району, своєчасності та в повному обсязі розрахунків платників по нарахованих платежах до бюджету, додержання законодавства в питаннях  про оплату праці, підвищення рівня оплати праці найманим працівникам та виявлення резервів збільшення місцевих бюджетів району.

Заслухано звіти членів комісії та пояснення запрошених сільськогосподарських підприємств району.

За результатами засідання надані відповідні доручення та прийняті рішення щодо подальшої  роботи  комісії, наступне  засідання заплановано на 05 грудня 2018 року. 

1-1 

Додати коментар

Захисний код
Оновити