joomla template

Меню користувача

Четвер, 22 листопада 2018, 10:25

Обіцянки необхідно виконувати Вибране

y    

Ввечері, 20 листопада 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков прибув до села Плескачівка з особистим візитом, прийнявши запрошення жительки села Наталії Козленко. 

Мальовниче українське село зі своїми устоями та традиціями. Село - яке береже історію рідного краю, дбаючи про прийдешні покоління. Плекає любов до рідної культури та мови. 

g4  

g5 

Степи, горби, схили та яри. Можна побачити справжню казку. Все вкрито снігом. Дерева поволі стоять собі і не ворушаться, напевно бояться зруйнувати  ту ідилію зимової казки. Срібна стрічка дороги, немов прикрашена дорогоцінними каменями, тікає в далечінь, утворюючи маленькі вулички, по краях яких стоять будиночки. Навесні всі усипані різномаїттям квітів, а влітку  звідти чути духмяні пахощі конюшини та інших трав.

Гостинність родини Козленків вразила… Щирі розмови про наболіле… про віру та сподівання розвитку рідного села, можливості залучення інвестицій, про сільське життя, про плани на майбутнє.

Також, привітні мешканці запросили відвідати гордість села. В приміщені місцевого будинку культури розмістилася Плескачіваська сільська бібліотека та музей стародавнього побуту і народних ремесел, до якого долучилися всі небайдужі жителі Смілянщини. Вечірня екскурсія без перебільшення просто вразила! Спільними зусиллями зібрано унікальні експонати, рідкісні пам’ятки нашої історії.

Перший заступник голови РДА О.Пєчніков подякував мешканцям Плескачівки за активну громадянську позицію до розвитку їхнього села та залишив слова подяки у книзі відгуків музею. Саме завдяки таким селам зберігається все те, що створює обличчя народу, що відрізняє нас від інших народів. Наш народ вміє і любить працювати, шанувати й зберігати, примножувати, захищати, розбудовувати, тому сподіваємося, що через кілька років село стане ще кращим і ще довго чутиму в ньому рокіт тракторів у час весняних та осінніх робіт, насолоджуватимусь запахом стиглого жита і пшениці у гарячу пору жнив. 

g3

g 

g7 

g1 

Змінено Четвер, 22 листопада 2018, 10:49

Додати коментар

Захисний код
Оновити